Батьківські збори

14 вересня 2018 року в школі відбулися загальношкільні батьківські збори "Організація освітнього процесу у 2018-2019 навчальному році" та правова відповідальність батьків. На збори були запрошені фахівці відділу "Скадовського бюро правової допомоги" Мосіна Т.В. та Шара І.Ю. з лецією "Шкільний булінг".

                                                Лист-звернення до батьків
                                                          Шановні батьки!

Ви – найважливіші люди у житті Вашої дитини, тому підтримка, віра, любов і безпосередня участь у навчанні, вихованні та розвитку дитини є надзвичайно важливою для її майбутнього. Допоможіть своїй дитині зростати творчою, натхненною, неповторною особистістю з активною життєвою позицією, зростати сильною і впевненою в собі.

Допомагайте дитині в навчанні, домагайтеся, щоб вона досконало зрозуміла навіть найдрібніші деталі виконання важкого завдання. Спробуйте виконати одну-дві подібних вправи для закріплення результату.

Розвивайте увагу, мислення, пам’ять дитини, у будь-якому віці грайте з нею в ігри на розвиток спостережливості, вирішуйте посильні головоломки, розв’язуйте кросворди, шаради тощо. Проявляйте інтерес до захоплень Вашої дитини, підтримуйте і розвивайте їх.

Розвивайте волю дитини, привчайте до режиму дня, емоційно забарвлюйте її навчальну діяльність. З розумінням ставтеся до дитячих жартів та пустощів, використовуйте гумор з метою розрядки та привернення уваги дитини. Намагайтеся зрозуміти її дитячі проблеми і допоможітьрозв’язати їх.

Пам’ятайте, що здоров’я Вашої дитини у Ваших руках. Систематично нагадуйте дитині правила безпечної поведінки у побуті та на вулиці, у громадських місцях, на дорозі, на воді. Розповідайте по важливість здорового способу життя, намагайтеся буди в усьому прикладом, тоді дитина повірить у Вашу щирість і зацікавленість цими проблемами. Звертаємо Вашу увагу на організацію відпочинку Вашого сина чи доньки під час канікул. Залучайте дитину до виконання домашніх обов’язків. Цікавтеся тим, як вона проводить вільний час за межами дому. З метою безпеки обмежте перебування Вашої дитини за межами дому у вечірній час.

Будь ласка, приділяйте більше уваги духовно-моральному, культурному розвитку Вашоїдитини, – найбільшого чого вона потребує – це спілкування з Вами, почуття захищеності та щирої любові, адже у дитинстві та юності дитина частково дивиться на світ Вашими очима, нехай цей світ буде наповнений красою, добром, гармонією і, незважаючи не на що, вірою ...
                                                З повагою педагоги школи.

                                              Рекомендації батькам майбутніх першокласників
— Привчайте дитину бути самостійною, дотримуватися дисципліни.
— Викликайте у дитини пізнавальний інтерес, розширяйте її кругозір.
— Розкажіть дитині, як ви пішли у 1 клас або про якийсь цікавий випадок, який з вами трапився у школі. Спробуйте зацікавити дитину, адже від цього залежить, з яким почуттям вона чекатиме своїх перших шкільних днів — з радісним хвилюванням чи з покірною приреченістю.
— Завчасно купіть з дитиною зошити, олівці, портфель, шкільний одяг. Це підкреслить необхідність готуватися до навчання у школі.
— Складіть для дитини правильний режим дня, в якому передбачте не лише відвідування школи та виконання домашніх завдань, а й її улюблені заняття: ігри, прогулянки, перегляд мультфільмів. Це дасть змогу уникнути стресу та скоротити тривалість адаптації дитини у школі.
— Слухайте дитину, обговорюйте випадки, які з нею трапилися у школі, роз'яснюйте окремі ситуації та радьте, як у них слід поводитися. Будьте дитині помічником і наставником, а не контролером та цензором.
— Уникайте роздратування та відкритої критики. Якщо дитина зазнала невдачі, підтримайте її словами «якби ти зробив ось так, то вийшло б ще краще». Пам'ятайте, що позитивне ставлення дитини до своєї особистості залежить переважно від ваших оцінок.
— Підтримуйте постійний зв'язок зі школою.

                                                                                  Пам'ятка
         
Поради практичного психолога учням щодо підготовки та складання державної підсумкової атестації
Заздалегідь поставте перед собою мету, яка вам під силу. Пам'ятайте, що ніхто не може завжди бути досконалим.
Не бійтеся помилок. Не помиляється той, хто нічого не робить. Ті люди, які нала-штовані на успіх, досягають у житті значно більшого, ніж ті, які намагаються уника-ти невдач.
Завчасно ознайомтеся з процедурою проходження державної підсумкової атестації, а також з правилами заповнення бланків та проштампованих аркушів. Потренуйтеся розв'язувати завдання у формі, яка буде використана під час атестації; спробуйте вдома розрахувати час на виконання одного такого завдання. Під час підготовки до державної підсумкової атестації чергуйте розумову діяльність із руховою. Пам'ятайте: увага і концентрація слабшають, якщо довго займатися одно-манітною роботою.
Відпочивайте через кожні 40-50 хвилин занять (оптимально робити 10-хвилинні перерви).
Для активної роботи мозку потрібно багато рідини, тому більше пийте простої або мінеральної води, зеленого чаю.
Дотримуйтеся режиму сну і відпочинку. При посилених розумових навантаженнях варто збільшити час сну на годину. Напередодні державної підсумкової атестації ляжте раніше спати.

                                                                      Пам'ятка
            Вимоги до поведінки учнів під час державної підсумкової атестації
1. Під час державної підсумкової атестації учні мають право:
1.1. Задавати організаційні запитання, що не стосуються змісту атестаційних завдань.
1.2. Оскаржити процедуру проведення державної підсумкової атестації чи її результати.
2. Під час державної підсумкової атестації учням заборонено:
2.1. Заважати одне одному, спілкуватися, передавати різні предмети тощо.
2.2. Задавати учителю запитання, що стосуються змісту атестаційних завдань.
2.3. Виходити з аудиторії по декілька осіб (виходити дозволяється лише по одному).
2.4. Виносити за межі аудиторії бланки та проштамповані аркуші.
2.5. Користуватися мобільними телефонами, фото- і відеоапаратурою, друкованими й рукописними матеріалами
(підручниками, посібниками, конспектами), що можуть бути використані як додаткові джерела інформації, необхідної для виконання атестаційної роботи.
3. Під час державної підсумкової атестації учні зобов'язані:
3.1. Залишити речі, не передбачені процедурою проведення державної підсумкової атестації, у спеціально відведеному в аудиторії місці.
3.2. Дотримуватися тиші.
3.3. Здавати державній атестаційній комісії бланки відповідей у разі виникнення потреби вийти з аудиторії.
3.4. Здати атестаційну роботу і покинути аудиторію у разі порушення дисципліни та недотримання правил поведінки під час виконання атестаційної роботи.
3.5. Здати бланки відповідей після закінчення роботи.

Відкритий виховний захід:  "Тато, мама і я ..."​​


Polatus mela com est:


Maecenas vestibulum mollis diam. Pellentesque ut neque. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus.

Proin sapien ipsum, porta a, auctor quis, euismod ut, mi. Aenean viverra rhoncus pede. Pellentesque morbi habitant morb.

ООО «Компания» | ул. Пушкина 100 | 101000, Москва 

email: company@mycompany.com